Дякую за супер швидко та якісно виконане замовлення. Це був подарунок. Товар фізично відповідав опису та фото на сайті на 100%. Дякую Вам та бажаю успіхів вашій Компанії! Рекомендую!
Прекрасне обслуговування❤️ Замовила за день до Великодня(субота), повідомили що відправлять у понеділок, і це норм, бо ж свята і вихідні Але вже в неділю зранку бачу, що їде до мене і в обід приїхала в поштомат Дуже дякую😍🫶🏻 Сподіваюсь вас не заставили це робити😁