Добрий ранок. Получила, пару днів назад посилку, я залишилася дуже задоволена, плотность( картону,) рисунки, качество, супер. Дякую Вам за довіру, і за качество. Я обов'язково звертатимусь
Я не зрозумів.. де коментарі накшталт "замовлили тарілку, на тарілці котик не рухався як на відео.. дитина плакала.. поверніть кошти"))) Маю декілька тарілок з цієї серії, ви чудові як і ваші тарілки!