Беру вже не перший раз, вся продукція 👍🔥 Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на ДН, тарілки та кружка, то любов, все дуже миле, няшне, мімішне, естетичне ❤️…відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую 🙏🫶
Замовляла на подарунок, альбом неймовірний і батьки задоволені. А ще хочу подякувати магазин за дбайливе відношення до клієнтів: мені альбом на жаль прийшов пошкоджений поштою, але мені відразу запропонували замінити. І вже на наступний день отримала новий не пошкоджений альбом. Повернусь до магазину ще не один раз, рідкий випадок коли й замовлення неймовірне та ще й знаходиш для себе магазин з дбайливим відношенням до своїх покупців 💕