Дякую за супер сервіс! Замовила носки, оплатила онлайн, а потім побачила, що замовила не той розмір. Але менеджер Софія допомогла все врегулювати і я отримала носки свого розміру вчасно. Дуже вдячна вам)
Купувала подарунок для своєї донечки. Все на найвищому рівні, починаючи з самого пледу до його пакування та доставкі. Дуже вдячна менеджерам компанії, особливо Катерині, за професіоналізм та душевність в спілкуванні. Процвітання вашій компанії!! Дякую та чекаю новинок-обов'язково до вас!!!