Замовляла альбоми для фото, бо потрібен був подарунок для сімейної людини. Дуже якісні та стильні, гарно оформлені. Дякую всім, хто був причетний до роботи над цим замовленням!
Дуже задоволена сервісом і якістю товарів. Брала подругам по блокноту і собі картину по номерах Поцілунок. Як результат дівчата задоволені неповторним дизайном і щільністю паперу, а я медитую малюючи
Отримала посилку🥰 Я знала, що вона буде чува, але я помилилась, бо вона неймовірна😍🫶🏻 Дякую всій вашій команді! Бережіть себе і творіть ще більше цього неймовірного!