Добрий день, все дуже класно! Враження чудові, але не зрозуміли яка правильна відповідь у 2 питанні 2 листа, хоч ми і знали яка відповідь, але довести не змогли. Будемо вдячні, якщо напишете відповідь на пошту, дякую
Замовляла фотоальбом формату А4. Він просто супер 😻 Дуже гарна тверда обкладинка, сторінки товсті тверді, що чудово, щоб фото не мнулися. Загалом альбом є доволі важливою частиною грандіозного подарунку подрузі 🥰 Обслуговування теж неймовірне, приємно просто щось купувати, все було зроблено максимально швидко і якісно, окрема подяка працівникам 🤩
Приїхав запакований , такий як на фото. Дуже гарний альбом. Окреме дякую менеджеру що запитала який розмір подарункового пакету мені потрібен(під альбом чи ні). Нажаль тут і питання коли замовляєш на сайті , що тобі пропонує додати подарунковий пакет але не пропонує обрати розмір. Ти замовляєш за 40 гривень , але він не підходить під альбом і тобі потрібен більший і дорожчий. Питання не в ціні , в даному випадку а в про інформованості і можливості це все робити швидко через сайт. В будь якому випадку буду замовляти подібні товари ще.