Дуже подобаються ваші пазли, маю вже декілька у своїй колекції. Але є одне побажання/зауваження: чому не має пазлу з сюжетом міста Запоріжжя? Я би придбала такий із задоволенням 😉
Уже не вперше замовляю і купую подарунки ORNER. Все просто топ: і самі товари, якість, і обслуговування, швидкість доставки, увага до побажань до замовлення. Кожне замовлення - частинка радості і позитиву. Цього разу замовляла пазли собі на новорічні канікули. Класні!
Дякую за супер сервіс! Замовила носки, оплатила онлайн, а потім побачила, що замовила не той розмір. Але менеджер Софія допомогла все врегулювати і я отримала носки свого розміру вчасно. Дуже вдячна вам)