Замовляла блокнот для рецептів,якість просто супер👍👍👍 ,дуууже гарний👍👍👍 аж шкода у ньому щось писати😅🤭доставили швидко,як раз на свята я отримала чудовий подарунок!!! Дякую та бажаю команді ORNER наснаги та благополуччя в новому році!!🥳🎊
Двічі брала тарілку на подарунок. Картинка безперечно піднімає настрій) Давайте ще дизайни з цим чудовим героєм! Обслуговування в магазині на найвищому рівні. Рекомендую.