Замовила тарілочки у подарунок сестричці. Колись в неї вже була одна з мопсиком, але втратила її через ситуацію у нашій країні. Не сумніваюсь, що ці дві їй дуже сподобаються. Прийшли дуже швидко. Все ціле. Дякую за Вашу працю!
Якісний друк, дуже гарний блокнот для рецептів, зручно, шо можна самій розподілити, де які рецепти будуть. Хотілось би ще пустий блокнот у фірмовій орнерівській обкладинці твердій! 🤗
Купила подрузі бокал «it’s Britney bitch” - вона була просто в захваті! Він афігєнний, навіть собі схотіла купити такий самий 😆 дуже стильне оформлення! Дякую за подарунки, які завжди в тренді!