Отримала посилку🥰 Я знала, що вона буде чува, але я помилилась, бо вона неймовірна😍🫶🏻 Дякую всій вашій команді! Бережіть себе і творіть ще більше цього неймовірного!
Дуже приємний досвід від магазину ORNER - легко та швидко зробила замовлення, протягом двох днів отримала товар (замовляла плед та календар на подарунок), все гарне та якісне. Буду й надалі замовляти у ORNER.
Все супер! Доставили навіть швидше ніж обіцяли)) Ще й комунікація - топ. Все перевірили, уточнили, Порадили альтернативу Якщо не встигне приїхати вчасно. Котики 🤗 Дякую