Добрий ранок. Получила, пару днів назад посилку, я залишилася дуже задоволена, плотность( картону,) рисунки, качество, супер. Дякую Вам за довіру, і за качество. Я обов'язково звертатимусь
Замовленя отримав вчасно без затримки.Карти таро і посібник запаковані в полеетеленову плівку.Шрифт книжки-посібникаі малюнкі великий.Читаю без окулярів.А це великій плюс.Вдячний ORNER за виконане замовленя. ДЯКУЮ .