Купувала чоловіку тарілку і кружку "Здивований кіт". Я задоволена покупкою, а чоловік подарунками - кумедні і милі малюнки та підписи, оригінальні і позитивні упаковки-коробки, подаровані посмішки, гарний настрій і бажання зразу ж скуштувати щось смачненьке. Щиро дякую за створення товару, який дарує позитивні емоції. Думаю згодом ще замовити щось схоже, можливо. Тривожить лише використання російської мови як на сайті, так і при створенні відгуку - набридла вже повсюдна толерантність до мови вбивць і гвалтіаників
Чашка чудова! Зручна, міцна, приємно тримати в руках. Малюнок яскравий і якісний, радує око. Єдиний мінус – він лише з одного боку, тож хочеться, щоб був з обох. Але це не заважає насолоджуватися улюбленим напоєм! 😊