Брала на подарунок подрузі чашку, дуже сподобалась і мені, і подрузі. Кружка виконана дуже майстерно, гарне пакування, якісний матеріал і загалом вона ну дуууже класна, усім задоволені від обслуговування до кінцевого результату, до речі, відправили кружку в день замовлення) дякую 🥰
Замовила, як подарунок для подруги карти аффірмації. Тепер думаю і собі замовити)))) Виглядають дуже презентабельно, наповнення і зміст достойні, а ще їх просто приємно тримати в руках.