Брала на подарунок тарілку й чашку. Якість відмінна. Цікаві й оригінальні малюнки. Посилка швидко надійшла та була гарно упакована. Дякую компанії ORNER!
Вітаю! Вперше замовляла на подарунок хустинку-твілі і дуже задоволена як якістю самого виробу, так і обслуговуванням🙏 Лишень шкодую, що не замовила собі, тож принагідно виправлю ситуацію☺️
Шкарпетки отримав вчасно за що велике ДЯКУЮ. Мають дійсно фантастичний вигляд 🔥 Як себе проявлять під час використання - не знаю бо взяв на подарунок. Ще раз дякую за вашу продукцію і всього найкращого!