Нагору
ГоловнаcrumbsКилимкиcrumbsКилим придверний «Wizards? Welcome!»
Подарунки для будь-якої нагоди
Миттєва відправка
7 000+ позитивних відгуків

Килим придверний «Wizards? Welcome!»


Ми не знаємо, де ваш дім: там, де «мяв», «гав» чи «ціп-ціп».

Що ми точно знаємо, так перше, що ми робимо приходячи додому — це ступаємо на поріг і кажемо «ххухх».

А перше, що ми бачимо — килимок. Тож нехай він буде таким, як треба: зручним, якісним, гарним.


Фото - ORNER

Трішки про особливості нових килимів:

  • мають зручний розмір та відмінну якість

  • вони дуже легко чистяться, адже зроблені з гуми

  • їх можна прати в пралці (при температурі не вище 40 градусів)

  • всі вони мають гарний дизайн та яскраві кольори

Фото - ORNER
Фото - ORNER


Купуйте килимок та покажіть, що навіть у вашого порогу є «характер».

Або ж виберіть влучний і вручіть друзям — буде смішним та милим подарунком.


Відгуки на Килимки91
Запитання про продукт
0
Питання щодо Килим придверний «Wizards? Welcome!» 0
Показати відгуки
91
Килим придверний ORNER x Maliunok «Витирайте лапки»: фото - ORNER

Ольга

22.06.2026

Килим придверний ORNER x Maliunok «Витирайте лапки»

Яскравий, гарний, колір як на картинці. Але, людоньки, він так смердить гумою, що неможливо його тримати в квартирі, аж голова болить. Врахуйте це перед купівлею. Поки він провітрюється на балконі, далі побачимо

ORNER

23.06.2026

Добрий день! Килимки мають гумову основу, тому після виробництва може відчуватись характерний запах гуми. Це нормальна особливість нових виробів такого типу. Цей запах поступово зникає під час використання та провітрювання килимка 💛

Килим придверний «Хто тут?»: фото - ORNER

Надія

08.06.2026

Килим придверний «Хто тут?»

Все чудово

Килим придверний «Коргі»: фото - ORNER

Костянтин

05.06.2026

Килим придверний «Коргі»

Все дуже кайфово і швидко. Дякую) Буду ще замовляти

Килим придверний «Коргі»: фото - ORNER

Олександр

02.06.2026

Килим придверний «Коргі»

Все як завжди ідеально!👌😍🫶🦊🧡

product
Килим придверний ORNER x Maliunok «Вжух і туть»: фото - ORNER

Наталія

29.05.2026

Килим придверний ORNER x Maliunok «Вжух і туть»

Сам килимок непоганий, але дуже сильний запах резини (поки не вивітрився за кілька днів) і на жаль, прийшов не такий яскравий як на сайті, дуже блідий, ніби лежав на сонці і вицвів:(( замовляла собі на день народження, і залишилась засмучена. Хоча я з орнер вже багато років

product

ORNER

29.05.2026

Добрий день! Нам дуже шкода, що килимок не виправдав ваших очікувань 😔 Килимки мають гумову основу, тому при виробництві матеріалу може залишатись легкий запах гуми — це нормально для нових виробів такого типу. Він не є шкідливим і зазвичай повністю зникає через деякий час після використання 😊 Що стосується кольору — дякуємо, що звернули на це увагу. Ми обов’язково передамо інформацію до відповідного відділу, щоб додатково перевірили та за потреби оновили візуалізацію на сайті 🙏 Зі своєї сторони ми можемо запропонувати вам обмін або повернення коштів. Більш детально вже написали вам на пошту 💛

Всі відгуки
1219
На даний момент питань немає.