Замовляв настолку пізно ввечері, наступного дня пообіді зателефонували та уточнили деталі і через пару годин відправили. Все прийшло цілісне, без пошкоджень, надійно обмотане транспортувальною плівкою. Рекомендую цей магазин)
Я обожнюю ORNER - це про увагу до деталей і відчуття «для себе». Кожна річ виглядає продуманою: від дизайну до пакування. Дуже подобається, що ви створюєте не просто красиві предмети, а речі з настроєм і сенсом) Якість приємно дивує, дизайни стильні й актуальні. Відчувається турбота про клієнта й любов до того, що ви робите) Це саме той випадок, коли хочеться повертатися і рекомендувати іншим:)
Прекрасне обслуговування❤️ Замовила за день до Великодня(субота), повідомили що відправлять у понеділок, і це норм, бо ж свята і вихідні Але вже в неділю зранку бачу, що їде до мене і в обід приїхала в поштомат Дуже дякую😍🫶🏻 Сподіваюсь вас не заставили це робити😁