Нагору
ГоловнаcrumbsНастільні ігриcrumbsГра для компанії «Хто я in UA?»
899 грн
719 грн
Подарунки для будь-якої нагоди
Миттєва відправка
7 000+ позитивних відгуків

Гра для компанії «Хто я in UA?»

Якщо ви любите проводити час весело, невимушено та з користю — ви у правильному місці. Маємо для вас таку гру, що дух перехоплює.

Фото - ORNER

Серйозно, «Хто Я in UA?» — це поєднання найкращих традицій настільних ігор розмовного жанру. Пам’ятаєте стару добру розвагу з наліпками на лобі? Ми подарували їй друге дихання та надали рідного звучання. Персоналії, страви, географічні об’єкти, важливі символи та атрибути нашого сьогодення.

Фото - ORNER
Фото - ORNER

Ця легка розмовна гра допоможе весело провести час у колі друзів, посміятись, порухатись й увімкнути логічне мислення! 160 карт, 8 категорій з українським колоритом, неймовірний дизайн та гарантовані яскраві враження.


Відгуки на Гра для компанії «Хто я in UA?»3
Запитання про продукт
0
Питання щодо Гра для компанії «Хто я in UA?» 0
Показати відгуки
3
Гра для компанії «Хто я in UA?»: фото - ORNER

Олена

08.12.2025

Гра для компанії «Хто я in UA?»

Супер швидко, чудова якість і звичайно суть)

Гра для компанії «Хто я in UA?»: фото - ORNER

Павло

26.04.2025

Гра для компанії «Хто я in UA?»

Все було файно) Дійшло швидко, запаковано надійно 🙂

Гра для компанії «Хто я in UA?»: фото - ORNER

Льоша

02.01.2025

Гра для компанії «Хто я in UA?»

Дякую, класний новорічний подарунок) Грали всією родиною Гарні малюнки і цікаві слова)

Ще відгуки про ORNER
Відгук про магазин: фото

Natalia Khakhoula

24.06.2026

Відгук про магазин ORNER

Дякую за такий приємний досвід з покупкою і доставкою коцика до Канади . Зайняло два тижні від часу замовлення . Професійне, швидке спілкування з командою по замовленні і відсидці . Якість товару дуже красива і хороша . Будемо ще замовляти ! Рекомендую ORNER.

Відгук про магазин: фото 2

Людмила

17.06.2026

Відгук про магазин ORNER

Скетчбук дуже подобався! Моя онучка полюбляю малювати, буде гарний подарунок їй на день народження! Доставили швидко, дуже вдячні!

Відгук про магазин: фото 3

Ксенія

17.06.2026

Відгук про магазин ORNER

Замовляла алмазну мозаїку «Крик». Загалом задоволена замовленням, але виникло питання. На самій мозаїці є колір «В», але в інструкції з кольорами його немає, і в наборі у пакетиках з алмазиками його немає. Дуже дивно

Всі відгуки
На даний момент питань немає.