Приїхала шачка, була ціла, але в той же вечір відпало вушко Написали в магазин і на наступний ранок нам чашку замінили без зайвих запитань, доставку теж оплатив магазин! Щиро вдячні за оперативне вирішення питання, та сервіс обслуговування на гарному рівні ❤️
Швидка доставка, відправили в день замовлення, вже на наступний ранок моя чашка і печиво були на пошті) Приїхали товари цілими і неушкодженими, якість хороша, в житті виглядають як і на фото. Тільки пакет (брала великий) прийшов трохи примʼятий, бо замала коробка була для нього.