Добрий день! Замовляла у вас тарілку та горнятко з прикольним котиком та килимок. Все дуже дбайливо упаковано. Прийшло дуже швидко! Якість товару на висоті! І отримувач подарунку дуже щасливий 🙌🏻🌸. Дякую щиросердно!
Не перша картина яку я замовляю у вас, і точно не остання, чудова якість і фарб і малюнку 💕 А доставка на наступний день після замовлення це окрема любов
Відкрила для себе магазин Орнер,який презентує чудові товари,просуває українську культуру,має жартівливі нотки на посуді та багато інших моїх вподабайок і головне якість!Ціную!Люблю!Рекомендую!
Купила тут картину по номерах - дуже задоволена! Контур і номерки не просвічуються під фарбою, кольори дуже гарні і добре комбінуються. Доставка була швидкою