Оформлення замовлення було супер швидко для мене, одразу відповідають на всі питання! Замовляла у подарунок, все доставлено максимально вчасно❤️ Дякую))) Маю від цього бренду вже дві тарілки і кружку! Якість просто бомба!
Беру вже не перший раз, вся продукція 👍🔥 Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на ДН, тарілки та кружка, то любов, все дуже миле, няшне, мімішне, естетичне ❤️…відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую 🙏🫶