Замовляла картки Саморефлексії. Приїали швидко, картками задоволена, але не всі запитання/завдання розкриті нормально. Іноді читаєш і думаєш «що саме мається на увазі?»
Беру тут далеко не вперше! Отримала від подружки сертифікат, і тут же їм скористалась, щоби купити прикольний келих - до пари) Люблю ваші пазли і календар!!!