Купувала плед на подарунок. Надзвичайно красивий, якісний та з глибокою ідеєю ! Після першого купила ще 2 для подарунків за кордон. Однозначно рекомендую!
Замовляла плед «Дерево роду» і шкарпетки все дуже якісне , гарні кольори .Це мое друге замовлення,перше було на подарунок,а це вже для себе.Доставка швидка.Рекомендую всім.
Добрий день) Замовляла хустку " Дерево життя". Вона неймовірна, якість і вигляд просто на 100000% Відправили за один день, дуже приємна оператор Все було чудово, повернуся ще😊