Якість товарів та пакування нереальна! На подарунок те, що треба!! Але інша тема - швидкість доставки. Я замовила о 1 ночі на неділю. І в неділю о 8!!! ранку товари вже біли в мене. Європі таке й не снилось!! Ви молодці!!!
Дуже швидко опрацювали мою заявку та надіслали альбом. Сторінки дуже міцні і ручка не перебивається на зворотню сторону аркуша. Дуже дякую, лишилась задоволена!