По-перше - швидко, навіть у вихідні. По-друге - якість товару (все, як заявлено на сайті). По-третє - просто мега супер враження в цілому від спілкування до користування. Дякую вам, командо!
Робила замовлення вперше і всім задоволена, зручно оформляти замовлення на сайті , швидка доставка і запаковано було все на вищому рівні. Дякую за Вашу роботу 🕊️
Замовила тарілочки у подарунок сестричці. Колись в неї вже була одна з мопсиком, але втратила її через ситуацію у нашій країні. Не сумніваюсь, що ці дві їй дуже сподобаються. Прийшли дуже швидко. Все ціле. Дякую за Вашу працю!
Замовляла чашку та картину по номерам. Все чудово. Швидка доставка, все акуратно запаковано. Все гарне та яскраве. Як завжди супер, бо вже не вперше роблю замовлення