Брала на подарунок подрузі чашку, дуже сподобалась і мені, і подрузі. Кружка виконана дуже майстерно, гарне пакування, якісний матеріал і загалом вона ну дуууже класна, усім задоволені від обслуговування до кінцевого результату, до речі, відправили кружку в день замовлення) дякую 🥰
Двічі брала тарілку на подарунок. Картинка безперечно піднімає настрій) Давайте ще дизайни з цим чудовим героєм! Обслуговування в магазині на найвищому рівні. Рекомендую.