Беру вже не перший раз, вся продукція 👍🔥 Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на ДН, тарілки та кружка, то любов, все дуже миле, няшне, мімішне, естетичне ❤️…відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую 🙏🫶
Замовляла альбом для світлин. Він чудовий🥰 стильний, лаконічний, нічого зайвого. Це буде найкращий подарунок для моєї мами. Окреме дякую за швидку доставку.