Дуже швидко опрацювали мою заявку та надіслали альбом. Сторінки дуже міцні і ручка не перебивається на зворотню сторону аркуша. Дуже дякую, лишилась задоволена!
Все супер, вже третій мій альбом від ORNER🤍 в цей раз так вийшло що на виробництві не поклали в альбом кутики для фото, але написала про це і одразу перепросили та відправили кутики з безкоштовною доставкою. Дякую ☺️
Купувала альбом для фото, що б зберегти найцінніші моменти. Дуже якісний альбом і тверді аркуші. Також приємно що додатково йде набір куточків до альбому, в які можна помістити фото з полароїду