Доброго вечора. 15 шкарпеток з сайта "Орнер" купила на суму 1505 грн. Із цієї вартості загалом доставка обійшлась в 235 грн. У поштомат було найдешевше. На відділення дуже дорого. Дякую. Хлопцю сподобались унікальні малюнки. Сподіваюсь, що сподобаються і колегам. Але на одних шкарпетках був наполовину пошлий малюнок. Добре, що людина сприйняла подарунок з гумором. Обережно обирайте візерунок. Бувають також 1 шкарпеток одного малюнка, в другий - іншого. Нагадує "Пеппі довгу панчоху". А загалом я задоволена. Гарного продажу виробів.
Я в захваті від цього блокноту. Папір гарної якості, білий, цупкий. Обкладинка досить щільна та приємна на дотик. Дизайн взагалі вогонь😍. Доставка також порадувала- відправили у день замовлення. Дякую❤
Замовляла на подарунок, альбом неймовірний і батьки задоволені. А ще хочу подякувати магазин за дбайливе відношення до клієнтів: мені альбом на жаль прийшов пошкоджений поштою, але мені відразу запропонували замінити. І вже на наступний день отримала новий не пошкоджений альбом. Повернусь до магазину ще не один раз, рідкий випадок коли й замовлення неймовірне та ще й знаходиш для себе магазин з дбайливим відношенням до своїх покупців 💕