Обожнюю ORNER, їх клієнт вже багато років! Завжди оригінальні дизайни і класна якість) дуже імпонує їх підхід і клієнтоорієнтованість - все продумано навіть до таких дрібниць, як пакувальні коробки. В саме серденько) 😍 Ви великі молодці, дякую!)
Замовляла картки Саморефлексії. Приїали швидко, картками задоволена, але не всі запитання/завдання розкриті нормально. Іноді читаєш і думаєш «що саме мається на увазі?»