Купувала подарунок для своєї донечки. Все на найвищому рівні, починаючи з самого пледу до його пакування та доставкі. Дуже вдячна менеджерам компанії, особливо Катерині, за професіоналізм та душевність в спілкуванні. Процвітання вашій компанії!! Дякую та чекаю новинок-обов'язково до вас!!!
Купила парні тарілки Кіт і Киця вихідного дня. Якість самих тарілок дуже гарна, а ще й упаковка подарункова! Дуже подобаються, їмо кожен вихідний саме з них 😉