Відкрила для себе магазин Орнер,який презентує чудові товари,просуває українську культуру,має жартівливі нотки на посуді та багато інших моїх вподабайок і головне якість!Ціную!Люблю!Рекомендую!
Отже. Дуже тяжко було знайти оригінальний подарунок у такі буремні для країни часи. Родини мають тих, хто захищає нас, допомагає тим ж людям. Але не варто забувати про сьогодні. Такі сім'ї мають відчувати те, що сьогодні є. Але що ж їм подарувати? Благо, що є реклама в соцмережах і дружина, яка переглядає їх))). ORNER надав нам вибір цікавих і водночас простих подарунків. Шкарпетки топчик. Отримали посилку і самі знаємо, що в ній, але й раділи не менше, ніж це було б невідомий подарунок. Супер! Коли друзі отримають подарунки, очікуємо більше море вражень. Окремо оцінку не лишатиму після того, але нехай часточка щастя полетить кармічними шляхами і вперіщить у вашому напрямку, ORNER!) Всім добра. Рекомендую.
прегарний плед та ще й в дуже красивій подарунковій упаковці. купила на подарунок рідній людині, яка зараз за кордоном. і ніби передала частинку України, чогось дійсно свого. дякую за таку можливість orner.