Чашка чудова! Зручна, міцна, приємно тримати в руках. Малюнок яскравий і якісний, радує око. Єдиний мінус – він лише з одного боку, тож хочеться, щоб був з обох. Але це не заважає насолоджуватися улюбленим напоєм! 😊
Купила парні тарілки Кіт і Киця вихідного дня. Якість самих тарілок дуже гарна, а ще й упаковка подарункова! Дуже подобаються, їмо кожен вихідний саме з них 😉
Хочу подякувати команді за відмінну якість товару та за чудовий сервіс. Доставка у Британію була неймовірно швидкою та якісною. Беручи колоду в руки я насолоджуюся її чудовою якістю. Залишилися приємні враження від спілкування із командою. Співпрацюватиму з продавцем знову і однозначно сміливо рекомендую до співпраці. Велике спасибі ще раз!
Швидка обробка замовленя і доставка. Все класно упаковано і альбом крутий. Купувала на подарунок. В комплект можна додати куточки для фото і стікери. Дуже сподобалося ❤️