Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на подарунок до Д/Н🎉, все дуже мило, няшно, мімішно, естетично, відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую.🫶👍
Замовляв плед на подарунок для доньки. Треба було доставити до Великобританії (не Лондон). В дорозі була 6 днів. Донька, подарунком дуже задоволена. Дякую!