Вітаю! Вперше замовляла на подарунок хустинку-твілі і дуже задоволена як якістю самого виробу, так і обслуговуванням🙏 Лишень шкодую, що не замовила собі, тож принагідно виправлю ситуацію☺️
Брала на подарунок тарілку й чашку. Якість відмінна. Цікаві й оригінальні малюнки. Посилка швидко надійшла та була гарно упакована. Дякую компанії ORNER!