Спасибо большое, за сервис и качество! Даже не ожидала, альбом очень понравился, приятный на ощупь, страницы не просвечиваются, плотные, За уголки также спасибо!
доставка відбулась швидко. на вигляд все дуже якісно. ще не носили-тому не скажу про результат після прання чи носки) є побажання до магазину-вчасно оновлювати інформацію, бо не все що обираєш є по факту
Отримала "Мій перший фотоальбом" із літачком - він чудовий! Шкодую, що раніше не придбала. У ньому є багато корисного й гарного ще й до народження малятка. І в ORNER посприяли моєму вибору й врахували моє прохання - дякую!