Купувала подарунок для своєї донечки. Все на найвищому рівні, починаючи з самого пледу до його пакування та доставкі. Дуже вдячна менеджерам компанії, особливо Катерині, за професіоналізм та душевність в спілкуванні. Процвітання вашій компанії!! Дякую та чекаю новинок-обов'язково до вас!!!
Замовляла поел "Дерево життя" дуже, дуже задоволена! Не дивлячись на негаразди з програмою, дівчата все ж такі відправили супер швидко, як і просила! За це окрема подяка! Якість виробу вражає, супер! Успішних продажів Вам дівчата !
Замовили 30.11.25 на подарунок к НР. Думали, вже 1-2 січня будемо дарувати. Але менеджери дуже швидко оформили і відправили наше замовлення, що подарунок встиг приїхати саме 31.12.25. Чудовий щоденник. Дякуємо.