Дуже подобаються ваші пазли, маю вже декілька у своїй колекції. Але є одне побажання/зауваження: чому не має пазлу з сюжетом міста Запоріжжя? Я би придбала такий із задоволенням 😉
Зробила тут замовлення вперше. Мене приємно здивували ціни та ще й знижки. Після того, як я зробила своє замовлення, я переймалася що воно буде йти довго, і я подзвонила по номеру з сайту, і дівчинка була дуже приємна, вона мені все пояснила . Мені все сподобалось, упакування чудове. Обслуговування чудове. Якість супер. Дякую велике ♥️
Придбала МАК карти «Сила в тобі». Коли я їх відкрила, то зрозуміла, це любов 🥰 вони гарні, якісні. А коли з ними попрацювала то була у захваті 🤩 Мій Вам рекомендасьон ❣️