Купила подрузі бокал «it’s Britney bitch” - вона була просто в захваті! Він афігєнний, навіть собі схотіла купити такий самий 😆 дуже стильне оформлення! Дякую за подарунки, які завжди в тренді!
Замовила, як подарунок для подруги карти аффірмації. Тепер думаю і собі замовити)))) Виглядають дуже презентабельно, наповнення і зміст достойні, а ще їх просто приємно тримати в руках.