Безкоштовно по всій Україні
або 4 платежі по 158 грн
Способи оплати
«Кіт» — ваш персональний друг. Своїми криками «ААА» він зможе розділити і ваш сум від того, що ноги знову змерзли, і величезну радість від того, що він знову їх зігрів.
Приємний на дотик
Підходить для підлоги з підігрівом
Легко мити
Зроблено в Україні
Особливості:
Артикул:orner-2173

Ольга
22.06.2026
Килим придверний ORNER x Maliunok «Витирайте лапки»
Яскравий, гарний, колір як на картинці. Але, людоньки, він так смердить гумою, що неможливо його тримати в квартирі, аж голова болить. Врахуйте це перед купівлею. Поки він провітрюється на балконі, далі побачимо
ORNER
23.06.2026
Добрий день! Килимки мають гумову основу, тому після виробництва може відчуватись характерний запах гуми. Це нормальна особливість нових виробів такого типу. Цей запах поступово зникає під час використання та провітрювання килимка 💛

Надія
08.06.2026
Килим придверний «Хто тут?»
Все чудово

Костянтин
05.06.2026
Килим придверний «Коргі»
Все дуже кайфово і швидко. Дякую) Буду ще замовляти

Олександр
02.06.2026
Килим придверний «Коргі»
Все як завжди ідеально!👌😍🫶🦊🧡


Наталія
29.05.2026
Килим придверний ORNER x Maliunok «Вжух і туть»
Сам килимок непоганий, але дуже сильний запах резини (поки не вивітрився за кілька днів) і на жаль, прийшов не такий яскравий як на сайті, дуже блідий, ніби лежав на сонці і вицвів:(( замовляла собі на день народження, і залишилась засмучена. Хоча я з орнер вже багато років

ORNER
29.05.2026
Добрий день! Нам дуже шкода, що килимок не виправдав ваших очікувань 😔 Килимки мають гумову основу, тому при виробництві матеріалу може залишатись легкий запах гуми — це нормально для нових виробів такого типу. Він не є шкідливим і зазвичай повністю зникає через деякий час після використання 😊 Що стосується кольору — дякуємо, що звернули на це увагу. Ми обов’язково передамо інформацію до відповідного відділу, щоб додатково перевірили та за потреби оновили візуалізацію на сайті 🙏 Зі своєї сторони ми можемо запропонувати вам обмін або повернення коштів. Більш детально вже написали вам на пошту 💛