Нагору
ГоловнаcrumbsКниги спогадів і поколіньcrumbsФотоальбом «Дерево мого роду» синій
Подарунки для будь-якої нагоди
Миттєва відправка
7 000+ позитивних відгуків

Фотоальбом «Дерево мого роду» синій

Цей фотоальбом — місток між тими, хто закладав коріння дерева вашого роду, і тими, хто роститиме його далі.

Фото - ORNER

Усередині — безліч цікавинок, а також різні формати для збереження найціннішого:

  • Розділ «Мій рід». Тут ви зможете закарбувати пам’ять про родину в іменах і фотографіях, а також простежити географію вашого роду. Окреме місце відведено для розгорнутої анкети головного упорядника альбому — від дитинства до дорослості.
  • Розділ «Мої рідні люди». Докладні анкети про життя найближчих, щоб зберегти на папері не тільки їхні обличчя, а й думки, риси характеру та захоплення.
  • Розділ «Родинна гордість». Сюди ви занотуєте всі-всі цікаві факти про свою сім’ю: від фірмових рецептів до кумедних слівець і захопливих історій. І звісно, тут знайдеться місце для ваших домашніх улюбленців.
  • Розділ «Родинні традиції». Ці сторінки нагадають вам, чим особливі ваші свята.
Фото - ORNER
Фото - ORNER

Тож заварюйте чай, діставайте старі світлини та збирайтеся за столом великою родиною — і спільно створіть найважливішу книгу вашого роду, щоб спогади, які роблять вас однією сім’єю, ніколи не загубилися в часі.

Відгуки на Фотоальбом «Дерево мого роду» синій1
Запитання про продукт
0
Питання щодо Фотоальбом «Дерево мого роду» синій 0
Показати відгуки
1
Фотоальбом «Книга нашого роду» блакитний: фото - ORNER

Руслана

06.06.2026

Фотоальбом «Книга нашого роду» блакитний

Я ще в процесі заповнення книги роду, але вже можу сказати, що вона дуже класна, якісна та містить багато цікавих розділів і запитань. Її заповнення — це чудова можливість зайвий раз зателефонувати рідним і поговорити на теми, про які, найімовірніше, ви б не згадали в повсякденному житті. Дякую за чудовий інструмент для збереження родинної історії, спогадів і фотографій!

product
Ще відгуки про ORNER
Відгук про магазин: фото

Antonina

05.06.2026

Відгук про магазин ORNER

Вітаю! Дякую дуже за посилку. Зручно оформила замовлення на сайті, оплатила і дуже швидко отримала. Продукція дуже гарна та якісна. Щиро вдячна вам.

Відгук про магазин: фото 2

Ludmila

02.06.2026

Відгук про магазин ORNER

Швидко, оперативно. Замовляла декілька раз, ще й знайомі також почали замовляти. Всім сподобалось

Відгук про магазин: фото 3

Марія

02.06.2026

Відгук про магазин ORNER

Все відправили швидко, от тільки людина не отримала те привітання, що я написала в коментарях, на жаль

Відгук про магазин: фото 4

OLENA

01.06.2026

Відгук про магазин ORNER

Дуже сподобалось. Все хорошої якості.

Відгук про магазин: фото 5

Анастасія

28.05.2026

Відгук про магазин ORNER

Все супер, добре про печатані, фарби топ, мені подобається, також класні не типові картини

Всі відгуки
На даний момент питань немає.