Оформлення замовлення було супер швидко для мене, одразу відповідають на всі питання! Замовляла у подарунок, все доставлено максимально вчасно❤️ Дякую))) Маю від цього бренду вже дві тарілки і кружку! Якість просто бомба!
Альбоми дуже якісні. Спочатку замовила один і залишилася дуже задоволена, тому вирішила придбати ще один. Особливо сподобалося, що сторінки товсті й не гнуться, а це було одним із моїх головних критеріїв при виборі