Замовляла фотоальбом з білими листами, стікери та кутики. Дуже задоволена якістю. Сторінки альбома товсті, тож написи не передаються на протилежну сторону. Стікери теж супер. Окреме дякую, дівчинці, яка приймала замовлення.
Замовила на подарунок новинку - карти таро з котиками. Супершвидка доставка, акуратна упаковка, няшні котусики :) Окремо дякую за акцію "доставка в поштомат за 19 гривень".
Вже не в перший оаз роблю замовлення в магазині, все швидко відправляється і приходить вчасно! Дуже задоволена продукцією 🫶🏻 ! Дякую Вам за такий нарний сервіс 🔥🫶🏻