Твоє життя — це на 99% робота? Досить це терпіти! У цій статті ми зібрали маленькі і великі секретики, які допомагають нам встигати більше. Вибирай будь-який!
Писати невеликі конспекти з онлайн-курсів і виписувати цитати з книг, тому що так матеріал краще засвоюється.
Поєднувати дві-три справи одночасно: в'язати під перегляд серіалу, читати або робити нескладні письмові завдання з англійської в метро та інше.
Перші 30 хвилин вдома прилягти й відпочити, щоб з'явилися сили на подальші дії.
Іноді погоджуватись на спонтанні пропозиції. Начебто не було планів на вечір, а от ти вже й на прем'єрний показ «Джокера» сходив (все одно ж збирався!), просто тому що швидко зорієнтувався.
Коли прийшов додому і ще не вирішив, чим зайнятися, можна на автоматі робити побутові справи: поставити прання, помити посуд, щось зайве викинути.
Проводити вихідні насичено і класно, тому що за робочий тиждень ти вже склав список всього, що хочеш зробити, де хочеш повечеряти і на який захід потрапити.
Копнути глибше і зрозуміти, що саме тобі заважає. Позбавитись від мотлоху вдома і на робочому столі, звільнити голову від думок і невиконаних ідей — і відразу стане легше.
Привчити себе читати перед сном, хоча б 30 хвилин.
Дійсно чогось хотіти, і тоді не буде ніяких виправдань. Якщо ти чогось хочеш, то знайдеш у собі сили зробити це. Прокинешся раніше перед роботою, візьмеш з собою незручну сумку з формою і побіжиш на потяг у п'ятницю відразу з офісу. Головне — розібратися в пріоритетах.
Читати електронну книгу, замість паперових. Там завжди є кількість сторінок, які залишилися до кінця розділу. 12-15 електронних сторінок (проти 2 паперових аркушів) мозок сприймає як маленьке досягнення і настрій поліпшується.
Іноді думати, що життя занадто коротке, щоб сидіти вдома, і змушувати себе йти кудись, навіть якщо сильно втомився. Зазвичай потім не шкодуєш!
Спрямовувати свою увагу тільки на ті сфери, які хочеш посилити. Не витрачати час на плітки, бездумне переглядання соц.мереж та телевізора, на безцільне порожнє «пропивання» життя. Приділяти увагу людям, які поруч, своєму внутрішньому стану, частіше себе запитувати: «Що ти відчуваєш? Чи радісно живеться?».
Кайфувати від того, що робиш. Навіть, якщо миєш посуд.
Вечеряти на роботі, щоб вдома можна було займатися спортом.
Ввести систему винагород. Зробив цей список справ — купив собі щось приємне.
Ну і найголовніше — підтримувати і любити себе, навіть якщо зробив щось не так, як хотілося б. Бути вдячним за те, що є і завжди хотіти більшого.