Мені подобається цей посуд. Нещодавно замовляла чашку з котиком для доньки. Це вже не перше замовлення. Вдома вже є різні тарілки з котиком, тарілки з мопсом. Гарні, зручні, цікаві. Дякую 🥰🥰🥰
Замовила, як подарунок для подруги карти аффірмації. Тепер думаю і собі замовити)))) Виглядають дуже презентабельно, наповнення і зміст достойні, а ще їх просто приємно тримати в руках.
Замовляла собі футболку, дуже креативний дизайн, і дуже гарна якість!)))) На мені розмір S, я б сказала вона прям вільна і довга, можна спокійно вдягати під лосини, розмірна сітка відрізняється від стандартної. Розміри більшечкі) Але я так і хотіла, аби вона була не приталена))))