Замовляла фотоальбом формату А4. Він просто супер 😻 Дуже гарна тверда обкладинка, сторінки товсті тверді, що чудово, щоб фото не мнулися. Загалом альбом є доволі важливою частиною грандіозного подарунку подрузі 🥰 Обслуговування теж неймовірне, приємно просто щось купувати, все було зроблено максимально швидко і якісно, окрема подяка працівникам 🤩
Дуже задоволена Вашою роботою! Спілкування менеджерів дружнє і тепле. Швидка реакція на всі питання. Швидка відправка. Товар класний. Замовляла шкарпетки і чашку. Для чашки дуже продумана упаковка, де вона і чітко зафіксована, і видно малюнок, і можна на подарунок. Все чудово! Успіхів Вам і надалі!
Купила одну хустку, але вона була така гарна, що на наступний день взяла ще одну 🥹 ще й з новою поштою вийшло непорозуміння і працівники з Орнер вирішили все за мене. Дуже гарні та якісні речі і неймовірний сервіс 🌸