Така задоволена я ще не була😍😍😍.Замовила картину по номерах,зі мною одразу ж зв'язалася дуже приємна дівчинка,уточнила замовлення.Відправили в той же день,на слідуючий день посилка була вже в мене 😍😍😍Але найбільше вразило пакування з фразою"Обережно в середині красиве"ДЯКУЮ ВАМ ЗА ЦЕ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Товари у вас прекрасні! Всякі такі патріотичні , дуже цікаві, таких нема ніде більше! Тарілка безподобна😉Відправили швидко, все гарно запаковано, оцінка 10 з 10!