Я мама, а вихідних у мам не буває, тож тепер завдяки цьому чудовому келиху(хай там і тільки водичка з лимоном), я знаходжу кілька вихідних хвилин для себе і для поповнення водного балансу) хто сказав, що треба пити зі скучних стаканів?!)))
Придбала чудову колоду "Сила в мені" Швидко отримала. Ілюстрація кожної карти до души. Задоволена своїм придбанням. Як би трішечки товще папір, було б в загалі супер. Дякую!
Дуже гарний вімельбільдер пазл 😍Стільки деталей, прихованих котиків, цікавих персонажів, українських діячів! Збирати один кайф! І кольори дуже приємні. Ілюстраторці моя шана (шкода що її ім'я не вказано). Я б з радістю придбала листівок зі Львовом в цій естетиці!