Швидка доставка, відправили в день замовлення, вже на наступний ранок моя чашка і печиво були на пошті) Приїхали товари цілими і неушкодженими, якість хороша, в житті виглядають як і на фото. Тільки пакет (брала великий) прийшов трохи примʼятий, бо замала коробка була для нього.
Неперевершений пазл. Збирати одне задоволення. Знову захотілось поїхати у Львів. Шкода що немає інших міст, наприклад - Одеса, просто ідеально було б, якщо вже у розробці, хочу зробити передзамовлення!