Купляли колегам-дівчатам на подарунок келихи. Дуже вдячні за швидке обслуговування та доставку, келихи неймовірно милі та на подив величенькі. Єдине зауваження можливо більше до НП, або не знаю: келихи були не загорнуті в пупирку, просто покладена була зверху, а самі келихи бовтались у коробочці, можна було й ненароком коцнути ☺️
Дуже дякую. Плед краще ніж я думала. Кольори такі , як і на відео. Ціна приємна, бо в ЦУМі я бачила пледи такого ж розміру і якості , але вони коштували 5 6 тисяч.