Купувала пледи для подарунку , які відправились за кордон. Велике дякую за неймовірну якість, за оперативність. А яка була упаковка, просто була у захваті. Дякую за вашу роботу!!!
На подарунок замовляли плед "Схід Украхни" Плед чудовий!! Якість дуже гарна!!!! Упаковка прекрасна! Доставка швидка! Ввічливо дівчина, яка проконсультувала і допомогла з оформленням!!! Успіху магазину, натхнення і багато вдячних клієнтів!!!!