Замовляла дитині на Миколайчика чашку з капібарою-ми в захваті! Сама чашка дуже крута, така приємна на дотик і велика! Ну і, як завжди, принт неймовірно крутезний! Відправили дуже швидко, ще й встигла зі знижечкою купити)) Ви супер класні!
Мені дуже подобається якість і стиль ваших блокнотів, замовила собі вже третій і сильно задоволена 😍❤️ Дякую вам за якість і обслуговування! (Подряпини на рожевому блокноті зроблені вже мною)
Купувала трикутники-наклейки для фотографій у фотоальбом. Навіть не очікувала, що вони будуть такими якісними і зручними. Розмір трохи замалий, але в цілому, фотографії тримаються добре. Трикутники приклеїлись дуже міцно.